LODNÍ SERVIS

opravy lodí

Provádíme opravy a repase interierů plachetnic, motorových člunů. Čalounické, truhlářské a lakýrnické práce vše pro dokonalou renovaci lodních interierů.  Možnost oprav i svépomocí na našem zimovišti.

lodní servis

 

Mytí dna po vytažení. Opravy a nástřiky povrchů lodí, nátěry antifoulingu. Servisní opravy před i po sezoně. Prodej příslušenství a lodního vybavení.
prodej a servis lodních přívěsů

 

Prodej lodních přívěsů Marko Pffaf. Záruční i pozáruční opravy. Repase a přípravy lodních přívěsů na kontrolu státní technické kontroly stk. Letní státní přívěsů na našem pozemku.

 

2011-10-15 13.25.05

 

Vytažení lodí z vody, přeprava na zimoviště. Zimní stání na našem pozemku. Pronájem podstavce. Jeřábnické práce Tatra do 20 tun. Transport lodí až do délky trupu 9 metrů.
mercury_service

 

Prodej závěsných lodních motorů Mercury. Záruční i pozáruční servis motorů.  Uskladnění a kontroly před sezonou. Prodej maziv a kontroly převodovek.

 

images

 

Svařování nerez a hliníku. Opravy zábradlí, ráhen, vyvařování hliníkových bloků motorů a veškeré svařování neželezných kovů na motorových člunech a plachetnicích. Mosazných a hliníkových lodních šroubů.

 

 

Pro více informací na lodní servis Tel.: 777 01 33 23, nebo pokud máte konkrétní dotaz na lodní servis použijte níže uvedený kontaktní formulář Czech Navy pro zaslání dotazu…

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *