LODNÍ SERVIS

opravy lodí

Provádíme opravy a repase interierů plachetnic, motorových člunů. Čalounické, truhlářské a lakýrnické práce vše pro dokonalou renovaci lodních interierů.  Možnost oprav i svépomocí na našem zimovišti.

lodní servis

 

Mytí dna po vytažení. Opravy a nástřiky povrchů lodí, nátěry antifoulingu. Servisní opravy před i po sezoně. Prodej příslušenství a lodního vybavení.
prodej a servis lodních přívěsů

 

Prodej lodních přívěsů Marko Pffaf. Záruční i pozáruční opravy. Repase a přípravy lodních přívěsů na kontrolu státní technické kontroly stk. Letní státní přívěsů na našem pozemku.

 

2011-10-15 13.25.05

 

Vytažení lodí z vody, přeprava na zimoviště. Zimní stání na našem pozemku. Pronájem podstavce. Jeřábnické práce Tatra do 20 tun. Transport lodí až do délky trupu 9 metrů.
mercury_service

 

Prodej závěsných lodních motorů Mercury. Záruční i pozáruční servis motorů.  Uskladnění a kontroly před sezonou. Prodej maziv a kontroly převodovek.

 

images

 

Svařování nerez a hliníku. Opravy zábradlí, ráhen, vyvařování hliníkových bloků motorů a veškeré svařování neželezných kovů na motorových člunech a plachetnicích. Mosazných a hliníkových lodních šroubů.

 

 

Pro více informací na lodní servis Tel.: 777 01 33 23, nebo pokud máte konkrétní dotaz na lodní servis použijte níže uvedený kontaktní formulář Czech Navy pro zaslání dotazu…

[contact-form-7 id=“32″ title=“Kontaktní formulář“]

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *